Policjanci szybko zatrzymali mieszkańców gminy Parchowo w wieku 39, 34, 31 i 17 lat (fot. Policja Bytów)

Pobili i zostawili na polu w samej bieliźnie

Czterej mieszkańcy gminy Parchowo najpierw pobili trzech mężczyzn z powiatów kościerskiego i kartuskiego, a później dwóch z nich zostawili w samej bieliźnie w polu na śniegu. Napastnicy są już w rękach policji.
Olek
Knitter
10.01.2022 / 11:53

Do tego zdarzenia doszło w sobotę. Policjantów o zdarzeniu poinformowano przed godziną 14. - Dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że po polu w gminie Parchowo chodzi dwóch mężczyzn ubranych tylko w samą bieliznę. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce interwencji, ustalili, że między grupą mężczyzn doszło do nieporozumienia finansowego. W wyniku tego czterech mężczyzn pobiło trzech mieszkańców powiatu kościerskiego i kartuskiego, a następnie dwóm dwudziestolatkom kazało się rozebrać do samej bielizny – informuje Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy policji w Bytowie.

Policjanci szybko zatrzymali mieszkańców gminy Parchowo w wieku 39, 34, 31 i 17 lat. Mężczyźni są w policyjnym areszcie i niebawem zostaną przesłuchani oraz najprawdopodobniej usłyszą zarzuty.

- Za pobicie oraz stosowanie przemocy wobec osoby lub groźby w celu zmuszenia osoby do określonego zachowania grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat – dodaje rzecznik prasowy bytowskiej policji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze