pobicie w Debrznie

Screeny z filmu z pobicia 13-latki
 

16-latek pobił 13-latkę! Wszystko zostało nagrane, a film wyciekł do sieci

Do sieci trafiło szokujące nagranie z pobicia 13-letniej dziewczyny w Debrznie w powiecie człuchowskim. Szokujące tym bardziej, iż sprawcą napaści był o trzy lata starszy chłopak. Po jednym z ciosów pięścią w twarz dziewczyna upadła na ziemię. Sprawcę ustalili już policjanci.
Olek
Knitter
28.07.2023 / 10:46

16-latek pobił 13-latkę w Debrznie! Nagranie wyciekło do sieci

Na filmiku widać, jak mężczyzna grozi młodszej dziewczynie. Ta ostrzega go, że jak ją uderzy, to pójdzie po swojego ojca lub zgłosi to policji. 16-latek każe 13-latce „wypier....ć”. Po chwili, przeklinając, podchodzi do dziewczyny, chwyta ją za włosy, szarpie i kilkukrotnie uderza pięścią w głowę. Gdy dziewczyna traci równowagę, kopie ją i zadaje bardzo mocny cios prosto w twarz, po którym nastolatka upada. Wszystko to zostało nagrane przez znajomego sprawcy. Filmik trafił do sieci. Na Twitterze upubliczniła go „Gazeta Stonoga”.

Jak się dowiedzieliśmy, do zdarzenia doszło w lipcu w Debrznie. Sprawca pobicia został ustalony, po tym jak nagranie znalazł i zabezpieczył dzielnicowy z Debrzna.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wtargnęli do mieszkania i pobili pałką gdańszczanina. Ukradli mu też portfel

– Nieletni usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności – potwierdza asp. sztab. Sławomir Gradek, oficer prasowy policji w Człuchowie.

Sprawą 16-latka zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Człuchowie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze