Fot. Materiały policji

Przed policjantami schował się pod stertą ubrań

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym przez gdański sąd. 38-latek wpadł w ręce policjantów, gdy przyjechał do rodziców na święta. Przed mundurowymi schował się za fotelem pod stertą ubrań. Zamiast świętować z rodziną, mieszkaniec Gdańska dziś (24.12.2021) trafił do zakładu karnego, gdzie oprócz Wigilii, spędzi najbliższe trzy lata.
Bogdana
Wachowska
24.12.2021 / 10:40

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wiele razy udowodnili, że prędzej czy później przestępca odpowie za swoje czyny. Tym razem przekonał się o tym 38-latek, poszukiwany przez gdański sąd.
Wczoraj kryminalni ze Śródmieścia pojechali do jednego z mieszkań w rejonie dzielnicy Śródmieście. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwany mężczyzna, który postanowił odwiedzić swoich bliskich na święta. Drzwi policjantom otworzyła kobieta, która oświadczyła, że syna nie ma w domu. Policjanci nie dali temu wiary. Podczas przeszukania mieszkania w jednym z pokojów ich uwagę zwróciły gołe stopy wystające spod fotela. Za meblem kryminalni znaleźli zwiniętego w kłębek przykrytego ubraniami poszukiwanego mężczyznę. 38-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Dziś z samego rana zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata za dokonane przestępstwo rozboju.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze