Płyta nagrobka przygniotła pięciolatkę

Pięcioletnia dziewczynka została przygnieciona przez płytę nagrobka na cmentarzu w Słupsku. Z obrażeniami nogi dziecko zostało przewiezione do szpitala. Policja prowadzi dochodzenie dla ustalenia szczegółów zdarzenia.
Piotr
Piesik
23.10.2022 / 16:00

Informacja o zdarzeniu nadeszła do służb ratowniczych dziś około godziny 14.30. Na starym cmentarzu w Słupsku miało dojść do przygniecenia małej dziewczynki przez płytę nagrobka.

- Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy ustalili, że 5-letnia dziewczynka została przygnieciona przez płytę nagrobka - informuje asp. Jakub Bagiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. - Dziecko z obrażeniami nogi zostało przewiezione na Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, na podstawie której będą ustalać dokładne okoliczności - podaje rzecznik KMP.

Zbliżające się uroczystości Wszystkich Świętych powodują, że wiele osób udaje się na cmentarze, by uporządkować mogiły swoich bliskich. Warto zachować tam ostrożność, ponieważ elementy pomników i nagrobków mogą być obluzowane, osłabione, w rezultacie mogą się przewrócić i przygnieść ludzi. 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze