policja

Wypadek pod Słupskiem! Zginął 20-letni kierujący

Tragiczny wypadek pod Słupskiem! Nad ranem w czwartek, 16 lutego w miejscowości Bruskowo Małe osobowa toyota zjechała z jezdni, po czym uderzyła w przydrożne drzewo. 20-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Karol
Uliczny
16.02.2023 / 11:59

Śmiertelny wypadek pod Słupskiem! Nie żyje 20-letni kierowca

Dyżurny słupskiej komendy w czwartek, 16 lutego tuż przed godz. 4. otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bruskowo Małe w gminie Słupsk. Na miejsce skierowano policjantów ruchu drogowego. Służby oraz ratownicy zastali rozbite auto oraz kierującego, który nie dawał oznak życia. Obrażenia, jakich doznał 20-latek, okazały się śmiertelne.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową toyotą zjechał na zakręcie na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia, mieszkaniec powiatu słupskiego poniósł śmierć – informuje st. sierż. Amadeusz Galus z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: 23-latek zginął na torach. Tragiczne potrącenie w Kartuzach

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze