Ukradła figurkę Jezusa z szopki. Sama zgłosiła się na policję

Ukradła figurkę Jezusa z bożonarodzeniowej szopki w Sopocie. Policjanci szukali jej, publikując m.in. jej wizerunek zarejestrowany przez miejski monitoring. Po miesiącu kobieta sama zgłosiła się na policję.
Redakcja
Zawsze Pomorze
8.02.2023 / 15:32
Aktualizacja | 11.02.2023 r.
godz. 13:00

22-latka z Sopotu w piątek, 10 lutego w godzinach popołudniowych sama zgłosiła się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie i zwróciła figurkę Jezusa. Policjanci na podstawie zebranych dowodów przedstawili jej zarzut kradzieży

Wcześniej

Do kradzieży figurki Jezusa z bożonarodzeniowej szopki w centrum Sopotu doszło 12 stycznia ok. godz. 3:00 nad ranem. Straty oszacowano na 2 tys. zł. Policjantom, jak dotąd, nie udało się ustalić tożsamości poszukiwanej kobiety, dlatego opublikowali jej wizerunek. Każdy, kto rozpoznaje kobietę lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tuchomie: Przed policją poszukiwany mężczyzna schował się w łóżku

Informacje można przekazać osobiście, zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub do innej najbliższej jednostki policji. Informacje można również przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 47 74 26 222 (dyżurny sopockiej komendy), 47 74 223 (prowadząca postępowanie), 112 (numer alarmowy), albo mailowo, pisząc na adres: [email protected] – poinformowała asp. szt. Lucyna Rekowska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie.

Dodała, że funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze