Mimo ograniczeń malborskie lodowisko cieszy się niesłabnącą popularnością (fot. Urząd Miasta Malborka)

Świątecznie na lodowisku. Za przebranie są nagrody!

Pierwsza z cyklu Świątecznych Zabaw Miejskich Na Lodzie Przy Świątecznych Hitach odbyła się na lodowisku malborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To jedyna sztucznie lodzona tafla na terenie dwóch powiatów, cieszy się więc dużym zainteresowaniem. Organizatorzy szykują jeszcze trzy podobne zabawy. Odbywają się one w ramach Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce.
Piotr
Piesik
18.12.2021 / 21:12

Zabawa na lodzie to po prostu okazja do oddania się przyjemności jazdy na łyżwach przy akompaniamencie sympatycznej muzyki. Pierwsze takie spotkanie już się odbyło. Zgodnie z zapowiedziami burmistrz Malborka Marek Charzewski wręczył nagrody uczestnikom z najciekawszymi świątecznymi przebraniami.

Kolejne Świąteczne Zabawy Miejskie na Lodzie w ramach XXXI Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce planowane są w dniach 23 i 30 grudnia bieżącego roku oraz 6 stycznia roku przyszłego w godzinach od 18 do 19. Również wtedy uczestnicy z najbardziej oryginalnymi przebraniami otrzymają nagrody burmistrza.

Uwaga - dla osób ubranych z motywem świątecznym wstęp na lód wolny!

Na imprezie będzie obowiązywał limit osób zgodny z aktualnie obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami związanymi z epidemia wirusa SARS-CoV-2. 

(fot. Urząd Miejski w Malborku) 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze