Symbol Polskiej Samorządności 2022, gmina Kartuzy

Gmina Kartuzy z tytułem Symbol Polskiej Samorządności 2022

Gmina Kartuzy otrzymała prestiżowy tytuł w ogólnopolskim programie „Symbol Polskiej Samorządności 2022”. Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński w piątek, 18 listopada odebrał nagrodę na finałowej gali w Katowicach.
Redakcja
Zawsze Pomorze
23.11.2022 / 20:17

Symbol Polskiej Samorządności to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie podmiotów najlepszych w swoich branżach. Za jego sprawą prezentowane są przykłady najlepszych w kraju: samorządów, spółek komunalnych, spółdzielni, firm, uczelni, instytutów PAN. Co roku w gronie nominowanych znajdują się podmioty, których działania odznaczają się najwyższą jakością zarządzania, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, ale również dbałością o dobro mieszkańców. Organizatorem programu Symbol jest PubliCity Media Group, wydawca „Monitora Rynkowego” (dodatek do „Gazety Prawnej”), „Monitora Biznesu” (dodatek do dziennika „Rzeczpospolita”) oraz serwisu MonitorRynkowy.pl.

– Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo są częścią tej rodziny – czytamy w liście gratulacyjnym, który podpisał redaktor naczelny „Monitora Rynkowego” i „Monitora Biznesu” Jakub Lisiecki.

Kartuzy Symbolem Polskiej Samorządności 2022

Finałowa Gala odbyła się w piątek, 18 listopada w Katowicach. Wyróżnienie dla gminy Kartuzy odebrał burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją objęli: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP, Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Polska Izba Ekologii, Związek Województw RP, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze