TARGOiOWISKO 2023

Firmy z branży morskiej pokazały się studentom

Oferty praktyk, staży i pracy od kilkunastu firm – nie tylko z branży morskiej – poznali studenci, którzy przyszli w środę, 5 kwietnia na TARGOiOWISKO 2023. Targi pracy na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej były okazją do poznania potrzeb firm z branży morskiej.
Małgorzata
Gradkowska
5.04.2023 / 11:44

TARGOiOWISKO 2023. Targi pracy na Politechnice Gdańskiej

TARGOiOWISKO skierowane było do studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej, zainteresowanych podjęciem praktyk studenckich, staży zawodowych oraz pracy w firmach działających w branży morskiej. To już siódma edycja wydarzenia, podczas którego można było nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. Targi były przede wszystkim okazją do zapoznania się z aktualnymi ofertami, proponowaną ścieżką kariery w interesujących studentów firmach, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja.

Dla studentów młodszych roczników ważnym elementem targów były programy praktyk studenckich i promocja staży zawodowych. W wyborze drogi zawodowej pomagały również spotkania z absolwentami uczelni, którzy opowiadali, dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej,  jak wygląda ich obecna praca w zawodzie, oraz podzielili się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, którzy debiutują na rynku pracy.

Lista firm, które przedstawiały swoje oferty studentom.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze