Laura Florentyna Dziąba

Laura Florentyna Dziąba czwarta w finale telewizyjnego show „Mam Talent”

Tczewianka Laura Florentyna Dziąba czwarta w finałowym odcinku show telewizji TVN „Mam Talent”. Wystąpiła w nim w sobotę, 26 listopada. Dziękujemy za piękne reprezentowanie Kociewia! A show wygrał Miłosz Bachonko, młody wirtuoz gry na akordeonie.
Krystyna
Paszkowska
26.11.2022 / 22:33

Od pierwszych eliminacji tczewianka podbijała serca wszystkich jurorów. Małgorzata Foremniak podkreślała:

– Dla niej jest najważniejsze to, co przekazuje sobą. W jej głosie: to zaangażowanie i emocjonalność, wypływa z niej. A to zawsze chwyta za serce.

Laura Florentyna Dziąba czwarta w finale telewizyjnego show „Mam Talent”

Maciej Kliment podkreślił:

– Tu się liczy talent. I tu ten talent jest.

Laura Florentyna Dziąba o prawo występu w finale rywalizowała w drugim półfinale, który zwyciężyła. Po informacji, że awansowała do finału, przyznała, iż nie liczyła na wygraną.

Szczerze mówiąc, to już się żegnałam z programem – mówiła tczewianka. Naprawdę, nie oczekiwałam tego. Trochę stresik jest, ale, mam nadzieję, że ten stres mnie zmobilizuje do jeszcze lepszego wykonania.

Marcin Prokop, zapowiadając występ Laury Florentyny Dziąby, powiedział tajemniczo:

– Jeśli jest jakiś cudowny lek, panaceum na złamane serce, to dziś nie trzeba wybierać się do kardiologa. Dzisiaj receptę na tę dolegliwość wystawi Wam Laura Florentyna Dziąba.

Laura Florentyna Dziąba wykonała piosenkę Toni Braxton „Un-Break My Heart”.

>>> Finałowy występ Laury Florentyny Dziąby można zobaczyć TUTAJ <<<

– W półfinale był James Bond, teraz Toni Braxton, to ciągle klasyki, ale z czego wynika ta zmiana?  – pytali po występie prowadzący.

– Chciałam zaprezentować się z innej strony, bardziej takiej romantycznej – wyjaśniła wokalistka. – Poza tym, ten utwór jest bardzo piękny. Dla mnie to była przyjemność, żeby zaśpiewać przed państwem tak piękny utwór.

Prowadzący dociekali również, jak było z nauką śpiewu tczewianki. Laura Florentyna Dziąba przyznała, że, początkowo, nie mogła nikogo znaleźć, kto zechciałby kształcić jej głos, ale to jej nie załamało.

– Wiele osób we mnie nie wierzyło i podcinało mi skrzydła, ale ja cały czas w siebie wierzyłam – podsumowała.

PRZECZYTAJ TEŻ: W „Milionerach” zgarnął 500 tys. złotych. Już wie, na co je przeznaczy

Wykonanie Laury Florentyny Dziąby spodobało się Małgorzacie Foremniak.

– Masz tak niezwykle przejmujący ten głos – stwierdziła jurorka. – Tyle tam jest siły Twojego serca, tej głębi z ciebie. Każdy ze złamanym sercem, kto usłyszy tę piosenkę w Twoim wykonaniu, z tą mocą w głosie, to serce mu się tak zrośnie, że się już nigdy nie złamie i będzie dużo, dużo silniejsze.

Jan Kliment przypomniał występ Laury Florentyny Dziąby podczas castingu.

– Ja, po prostu, nie mogłem opanować łez – przyznał. – Zawsze podziwiam Twoją siłę. Że się nie poddajesz, idziesz za swoim pragnieniem. I to jest rezultat tego.

Pod wrażeniem była także Agnieszka Chylińska:

– Mamy przed sobą dziewczynę, która kocha śpiewać – powiedziała wokalistka. – I to pragnienie śpiewania jest dla Ciebie bardzo ważne. W Twoim śpiewaniu nie wyczuwam żadnego cwaniactwa, jakiegoś efekciarstwa. Ty jesteś w tym śpiewaniu taka absolutnie szczera. Taka niezwykle w tym, i to jest ta siła. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo jesteś też w tym ogromne dzielna. I to jest piękne – dodała.

Kto wygrał „Mam Talent”?

Przypomnijmy, o główną nagrodę programu – czek na 300 tys. złotych, w finale zawalczyli: Paweł Haczkur, Paula Biskup, Vanessa Power Kujawiak, Waldek Kukurowski, Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Miłosz Bachonko, Laura Florentyna Dziąba, Teatr Sztuka Ciała, Martyna Stawowy oraz Daria Umańska.

Główną nagrodę „zgarnął” Miłosz Bachonko. Drugie miejsce zajął Paweł Haczkur, a trzecia była Martyna Stawowy.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze