(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Trójmiejski Marsz Równości odbędzie się 28 maja. Organizatorzy proszą o wsparcie marszu

Znamy już datę siódmego Trójmiejskiego Marszu Równości, który odbędzie się pod hasłem „Mamy tę moc”. W tym roku organizatorzy zaplanowali to wydarzenie na 28 maja.
Olek
Knitter
19.01.2022 / 11:07

Na 28 maja zaplanowano tegoroczną edycję Trójmiejskiego Marszu Równości, który organizuje stowarzyszenie na rzecz osób LGBT „Tolerado”. - 28 maja zorganizujemy radosne święto równości, piękny pochód tęczowych flag i radosnych ludzi. Rozruszamy Miasto Gdańsk - zapowiadają organizatorzy, którzy też apelują o wsparcie tej inicjatywy na zrzutka.pl.

- Z roku na rok nasze wydarzenie przyciąga coraz więcej ludzi! W minionym roku w naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 10000 osób! Tamten sukces nie byłby możliwy bez waszego wsparcia! Organizacja tak dużego to wiele kosztów, których nie jesteśmy w stanie sami pokryć. Dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom osób uczestniczących w naszych wydarzeniach, także w tym roku prosimy was o pomoc finansową. Bez Was nie będziemy w stanie tego zrobić! - proszą organizatorzy.
 

Powstała też grupa z licytacjami, gdzie można wystawiać i licytować różne przedmioty, a kwota z ich sprzedaży zasili organizację marszu. Grupę można znaleźć na Tęczowe Licytacje na VII Trójmiejski Marsz Równości.

Hasłem marszu będzie „Mamy tę moc”. - Moc, która pozwala nam przeciwstawiać się homofobii, transfobii i wielu innym, przemocowym fobiom. Wszystkie Osoby, w których sercach płonie queerowa moc! Wyraźcie i pokażcie moc razem z nami! - apelują organizatorzy.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze