Wjechali busem
wprost pod ciężarówkę.
Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej 25 w powiecie człuchowskim. Do czołowego zderzenia doszło w środę, 7.06, ok. 3.00 na trasie Człuchów – Biały Bór.
Olek
Knitter
7.06.2023 / 08:58

Przed godz. 3.00 w środę między Rzeczenicą a Sporyszem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – dostawczego busa opla vivaro oraz ciężarówki scania.
Śmierć ponieśli 37-letni kierowca opla oraz 42-letnia pasażerka.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy busa po czołowym zderzeniu z ciężarówką. Busem podróżowały dwie osoby, które były zakleszczone w pojeździe. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń, obie osoby zginęły. Kierowca pojazdu ciężarowego, po przebadaniu nie wymagał hospitalizacji. W czasie prowadzonych działań, droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana – relacjonują wypadek strażacy z OSP KSRG Rzeczenica.

- Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło dziś w nocy na drodze krajowej nr 25 w pobliżu Rzeczenicy, gdzie dostawczy opel uderzył czołowo w samochód ciężarowy z naczepą. Niestety, 36-letni kierowca z opla i 42-letnia pasażerka z tego samochodu zginęli na miejscu. Kierowcy tira nic się nie stało, był trzeźwy. Przed nami długi słoneczny weekend, zadbajmy o własne bezpieczeństwo na drodze, zaplanujmy wcześniej trasę i czas na odpoczynek i kawę. Dostosujmy prędkości do panujących warunków oraz własnych umiejętności - apelują policjanci z Człuchowa.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze