(fot. KMP Sopot)

Wypadek w Sopocie! Wjechał na chodnik i potrącił matkę z dzieckiem!

Zjechał z jedni, przejechał zatoczkę oraz chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach. 39-latka i jej 6-miesięczne dziecko trafili do szpitala.
Redakcja
Zawsze Pomorze
13.05.2022 / 13:23

W piątek 13 maja około godz. 9, policjanci z Sopotu dostali zgłoszenie, że na Alei Niepodległości doszło do potrącenia kobiety przez samochód.

- Skierowani na miejsce policjanci drogówki wstępnie ustalili, że jadący w stronę Gdyni kierujący oplem z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał z jedni, przejechał zatoczkę oraz chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach i przemieścił ich kilka metrów na teren sąsiedniej posesji, wyłamując przy tym stalowe przęsło płotu odgradzające te posesje - informuje asp. szt. Lucyna Rekowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejska Policji w Sopocie.

Następnie kierujący oplem przejechał kolejne kilka metrów niszcząc klomb i zatrzymując się przy drewnianej ściance. Z miejsca wypadku 39-letnia kobieta i 6-miesięczne dziecko trafili do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci sprawdzilitrzeźwość 50-letniego kierowcy z Gdyni - był trzeźwy. Mężczyzna z miejsca wypadku został przewieziony do placówki medycznej celem pobrania krwi do dalszych badań. Czynności cały czas trwają i policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku. 

(fot. KMP Sopot)

(fot. KMP Sopot)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze