wypadek w Lubieszewie

Wypadek w Lubieszewie

Wypadki w Lubieszewie i Nowym Stawie! Kierowcy uderzyli w drzewa. Dwie osoby ranne

20-letni kierowca osobowego volkswagena został ranny w wypadku, do którego doszło w sobotę, 11 listopada rano w Lubieszewie w powiecie nowodworskim. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tak samo zakończył się wypadek w Nowym Stawie, podczas którego kierujący również uderzył autem w drzewo. Jego samochód stanął w ogniu.
Krystyna
Paszkowska
11.11.2023 / 19:09

Wypadek w Lubieszewie! Ranny kierowca

Jako pierwsi o wypadku, do którego doszło w sobotę, 11 listopada w Lubieszewie, w mediach społecznościowych poinformowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.

– Zdarzenie drogowe w miejscowości Lubiszynek I. O godzinie 7:13 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia jedna osoba została poszkodowana – czytamy na facebookowym profilu strażaków.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek niedaleko Przechlewa. Nie żyje mieszkanka Koczały

Informację o wypadku potwierdziła policja.

– Po godz.7:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w miejscowości Lubieszewo – informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim. – Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 20-letni kierujący pojazdem marki VW z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Kierowcy pobrano krew do dalszych badań. Na miejscu wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo-śledczy wraz z technikiem kryminalistyki, którzy sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek na S6 w Juszkowie! Nie żyją dwie osoby

Wypadek w Nowy Stawie! Samochód stanął w płomieniach

Sobotni poranek, 11 listopada nie był także szczęśliwy dla kierującego samochodem osobowym w Nowym Stawie w powiecie malborskim. Auto uderzyło w drzewo i się zapaliło. Osobą poszkodowaną zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. Odniesione obrażenia były na tyle poważne, że wymagały przewiezienia kierowcy do szpitala.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wakacyjna mapa dramatów na drogach. Na Pomorzu mniej wypadków, więcej ofiar
wypadek w Nowym Stawie

Wypadek w Nowym Stawie

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze