Przygody Treflików trafią na konsole Nintendo Switch

Z Gdyni w świat... Rodzina Treflików „zamieszka” również w cyfrowym świecie

Od piątku, 17.03, użytkownicy konsol Nintendo Switch będą mogli jeszcze lepiej poznać „Rodzinę Treflików”. Powstająca w Gdyni gra o zielonych stworkach będzie bawić i edukować dzieci na całym świecie!
Olek
Knitter
16.03.2023 / 11:28

Przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja – z tymi wartościami chcą trafić do młodych użytkowników konsol pomysłodawcy i twórcy przygód Treflików na konsloach Nintento Switch. Producentem animacji „Rodzina Treflików” jest będące częścią Grupy Trefl gdyńskie KAZstudio, które podjęło w tym przypadku współpracę z RedDeer.Games, jednym z największych wydawców gier na Nintendo Switch i zdobywcą nagrody najszybciej rosnącej spółki gamedev w Europie Środkowej.

Głównymi bohaterami powstającego w Gdyni serialu będą Treflik, Treflinka, ich mama i tata oraz Mały Wujcio. Każdy odcinek będzie oznaczał nową przygodę rodzinki zielonych stworków. Jednak każda przygoda ma uczyć cennych wartości.

– Rodzina Treflików to dla nas kluczowy brand, oparty na animacji dla dzieci stworzonej w należącym do Grupy Trefl KAZstudiu i jednym z naszych strategicznych celów jest jego silny rozwój w kraju i za granicą. Współpraca z takimi licencjobiorcami jak RedDeer.Games jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomoże nam dotrzeć do nowych odbiorców, przede wszystkim zagranicznych – mówi Kazimierz Wierzbicki, właściciel Grupy Trefl.

– Bardzo się cieszę, że to właśnie RedDeer.Games wprowadzi Rodzinę Treflików do cyfrowego świata i pomoże uznanym, polskim firmom – jakimi są KAZ Studio i Trefl, dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców w skali globalnej – mówi Michał M. Lisiecki, CEO i współzałożyciel RedDeer.Games.
 

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze