Do wypadku doszło w pobliżu Drzewicza, na drodze wojewódzkiej 236 między Swornegaciami a Wielkimi Chełmami

Zamiast w zwierzę, uderzył w drzewo. Groźny wypadek koło Drzewicza

Chcąc uniknąć zderzenia z leśną zwierzyną, 23-letni kierowca zjechał z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. Policja apeluje do kierowców o zwiększoną czujność w kompleksach leśnych i o wolniejszą jazdę.
Olek
Knitter
10.01.2023 / 10:38

Do wypadku doszło w pobliżu Drzewicza, na drodze wojewódzkiej 236 między Swornegaciami a Wielkimi Chełmami. Około godz. 6.00 pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego kia wbiegło zwierzę leśne. Jak ustalili policjanci z Chojnic, kierowca, aby uniknąć zderzenia, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. 23-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W momencie wypadku kierujący był trzeźwy. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i zwiększoną czujność, zwłaszcza przy przejeżdżaniu w pobliżu kompleksów leśnych. Zderzenie z dzikim zwierzęciem może być bardzo groźne w skutkach. Najprostszym sposobem uniknięcia kolizji z dziką zwierzyną jest, po prostu, zdjęcie nogi z gazu - apelują policjanci z Chojnic.

Do wypadku doszło w pobliżu Drzewicza, tj. na drodze wojewódzkiej 236 między Swornegaciami a Wielkimi Chełmami

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze