Targi w Starym Polu każdorazowo są okazją do nabywania roślin, sadzonek, wszystkiego co potrzeba do ogrodu

Żuławskie Targi Ogrodnicze w Starym Polu. Wszystko, co potrzeba do ogrodu

28. Jesienne Targi Ogrodnicze odbędą się w trakcie weekendu 9-10 września w Starym Polu, w siedzibie tutejszego oddziału Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. W programie sporo wydarzeń kulturalnych, ze Staropolskim Przeglądem Piosenki Biesiadnej. Tradycyjnie w przypadku podobnych targów organizowanych w Starym Polu znajdzie się całe mnóstwo stoisk z dziedziny ogrodnictwa, produktów spożywczych, pszczelarstwa, chowu drobiu, królików czy gołębi.
Piotr
Piesik
4.09.2023 / 05:00

Żuławskie Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Targi rolne i ogrodnicze systematycznie organizowane są w siedzibie oddziału PODR w Starym Polu i cieszą się nieustanną popularnością. Z całego regionu przyjeżdżają nie tylko wystawcy, lecz przede wszystkim odwiedzający. Warto pamiętać, że przebiegająca przez Stare Pole droga krajowa nr 22 znajduje się w remoncie i na kilku odcinkach prowadzony jest ruch wahadłowy. Jeżeli nie planujemy zakupów dużych gabarytowo przedmiotów, można wybrać podróż pociągiem.

Zarówno w sobotę 9 września jak i dzień później tereny Jesiennych Targów Ogrodniczych dostępne będą od godz. 9. do 17. Pierwszego dnia odbywać się będzie Żuławskie Święto Mleka pod egidą OSM Maluta z Nowego Dworu Gdańskiego. Od strony muzycznej również sporo będzie się działo - wystąpią zespoły Bayer Full oraz Trzeci Oddech Kaczuchy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Konsumenci mają coraz większą świadomość w temacie żywności. Cenią to, co lokalne, tradycyjne i wysokiej jakości

W niedzielę odbywać się będzie Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej "Muzyka łączy pokolenia". Prócz tego przez cały czas na kilkudziesięciu stoiskach prezentowana będzie oferta targowa z dziedzin ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów, wyrobów spożywczych, produktów tradycyjnych, pszczelarstwa, rzemiosła, odnawialnych źródeł energii, systemów grzewczych. Szykowana jest wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików. 

Wstęp na teren targów jest bezpłatny, na terenie Starego Pola przygotowanych zostanie wiele miejsc parkingowych. 

W Starym Polu zawsze można znaleźć miody naturalne wielu odmian oferowane przez gospodarstwa pszczelarskie

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze