Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Zabójstwo w Kartuzach? Nie żyje 34-latek

Do śmierci 34-latka w bloku w Kartuzach doszło w nocy z 5 na 6 września. W związku ze zdarzeniem, zatrzymany został 19-letni mężczyzna. Choć wiele wskazuje, że doszło do zabójstwa, jak na razie nie usłyszał on żadnych zarzutów.
kajdanki

Autor: Canca | Zdjęcie ilustracyjne

W Kartuzach doszło do zabójstwa? Nie żyje 34-letni mężczyzna

– W godzinach nocnych policja została powiadomiona o mężczyźnie, który odniósł obrażenia. Funkcjonariusze dotarli na miejsce, jednak nie udało się uratować jego życia – relacjonuje zdarzenia z jednego z mieszkań w bloku w Kartuzach z nocy 5/6 września prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

PRZECZYTAJ TEŻ: Podejrzani o zabójstwo mężczyzny w Malborku zatrzymani!

Śledczy nie informują o rodzaju obrażeń ujawnionych u nieżyjącego mężczyzny. Wiadomo jednak, że był on 34-letnim obywatelem Ukrainy. Obywatelstwo tego samego kraju posiada też 19-latek zatrzymany przez policję w związku z tragedią. Na razie przebywa on w policyjnym areszcie i nie usłyszał żadnych zarzutów. Mężczyźni najprawdopodobniej się znali. Zdaniem śledczych, nie mieszkali razem.

– Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia – mówi prok. Grażyna Wawryniuk, która zaznacza, że termin przeprowadzenia sekcji zwłok na razie nie został ustalony.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka