Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Malbork: Puszką piwa uderzył policjanta w głowę. Zaczęło się od awantury w sklepie

Od awantury z personelem sklepu do trzech lat więzienia - taki może być scenariusz dla mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego, który w jednym z malborskich sklepów najpierw pokłócił się z pracownikami, potem wyzywał przybyłych z interwencją policjantów. Groził im pozbawieniem życia, jednego z funkcjonariuszy uderzył w głowę puszką piwa. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Malbork: Puszką piwa uderzył policjanta w głowę. Zaczęło się od awantury w sklepie

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Malbork: Chwycił puszkę piwa i cisnął nią w policjanta

Do malborskiej Komendy Powiatowej Policji w ostatni czwartek dotarła wiadomość o kliencie jednego z marketów, który wywołał awanturę z pracownikami. Mężczyzna miał być agresywny, zrzucać towar z półek. Na miejsce wysłano więc zespól patrolowo-interwencyjny.

Na widok policjantów awanturnik nie tylko nie uspokoił się, lecz jego wzburzenie wyraźnie wzrosło. Mężczyzna zaczął wulgarnie wyzywać funkcjonariuszy, nie słuchał wydawanych poleceń, chwycił puszkę piwa i uderzył nią jednego z policjantów w głowę. W tej sytuacji musiał zostać obezwładniony, po czym przewieziony do policyjnego aresztu. To nadal go nie uspokoiło, groził policjantom pozbawieniem życia.

Zatrzymanym okazał się 34-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Noc spędził w policyjnej celi, rankiem usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej, znieważenia oraz kierowania  gróźb karalnych wobec policjantów w związku z pełnieniem obowiązków służbowych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

Sklepowy awanturnik został zatrzymany i usłyszał zarzuty

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama