Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lechia Gdańsk zagra z Wisłą Kraków. Odpowiedz na pytanie i wygraj voucher na mecz!

Na Polsat Plus Arenie w Gdańsku już w piątek, 10 listopada o godz. 20.30 szlagierowy mecz piłkarski Fortuny 1. Ligi między Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków. Gdański klub robi wiele, by poprawić frekwencję na stadionie. A my mamy do rozdania vouchery na ten mecz. Sprawdź, co trzeba zrobić.
Lechia Gdańsk
Słaby wynik Gdańska w rankingu to nie tylko efekt spadku piłkarzy Lechii z ekstraklasy

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Fortuna 1. Liga. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Mecz już 10 listopada

Listopadowy wieczór nie jest idealnym czasem na to, by usiąść na trybunach stadionu i dopingować swoją drużynę. Kalendarz piłkarskich rozgrywek ma jednak swoje prawa. W polskiej pierwszej lidze piłkarskiej nie sprzyja on rewelacyjnej frekwencji, ale to też nie jest regułą. I z nią stara się walczyć Lechia Gdańsk, której mecz z Wisłą Kraków zaplanowano na piątek, 10 listopada o godz. 20.30.

Jaka jest frekwencja na meczach Lechii Gdańsk?

O ile w lipcu czy sierpniu byłaby to idealna pora na to, by wybrać się na mecz, to w listopadzie już niekoniecznie. Dla tych najwierniejszych kibiców nie jest to przeszkodą, tyle że oni nie zapełnią trybun gdańskiego 40-tysięcznika. Wystarczy spojrzeć na frekwencję w poprzednich domowych meczach Lechii, by zobaczyć, że z biegiem czasu jest coraz słabsza.

  • Najwyższa była podczas sierpniowego meczu ze Zniczem Pruszków, który z trybun Polsat Plus Areny Gdańsk oglądało prawie 9 tysięcy widzów.
  • Pod koniec sierpnia mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała widziało na stadionie już nieco ponad 7 tysięcy kibiców.
  • Wrześniowy mecz z GKS Katowice toczył się praktycznie przy zamkniętych trybunach, dlatego oglądało go na stadionie nieco ponad tysiąc osób.
  • W październiku spotkanie z Górnikiem Łęczna zgromadziło niewiele ponad 6 tysięcy,
  • a mecz ze Stalą Rzeszów już tylko 5,5 tysiąca widzów.

#PrzejdziemWisłę! Lechia Gdańsk zachęca kibiców do udziału w meczu z Wisłą Kraków

Jedna sprawa to aura, druga to ostatnie wyniki piłkarzy Lechii. Biało-zieloni nie przegrali meczu od siedmiu kolejnych spotkań, a trzy ostatnie wygrali. Niedzielny (5 listopada) mecz w Tychach to już inna, znacznie lepsza gra drużyny z Gdańska. Na ile te rezultaty wpłyną na frekwencję na meczu z Wisłą, trudno przewidzieć. Dlatego, nie czekając na decyzje kibiców, klub stara się im pomóc podjąć tę właściwą. Lechia zapoczątkowała kilka dni temu akcję profrekwencyjną #PrzejdziemWisłę!

– Tak ważnego meczu nie możesz przegapić! W przededniu Święta Niepodległości gorąco dopinguj Biało-Zielonym, musisz być tam z nami! Wtedy na pewno... #PrzejdziemWisłę! – zachęca gdański klub na swojej stronie internetowej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Lechia w piłkarskim piekle. Tym razem bezradna w starciu z Rakowem

Lechia walczy o każdego kibica, nawet w sytuacji, kiedy do Gdańska przyjeżdża Wisła Kraków, czyli jeden z faworytów do ekstraligowego awansu. Klub przygotował kilka interesujących promocji biletów na ten mecz, ale warto się pospieszyć, bo wejściówki będą tańsze do 48 godzin przed meczem. Możne je kupować na stronie bilety.lechia.pl.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Dla kogo darmowe bilety na mecz?

Ponieważ mecz odbędzie się w przededniu Święta Niepodległości Lechia proponuje darmowe wejście dla:

  • osób pracujących w służbach mundurowych (Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej, Policja i Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa, Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna, Straż Ochrony Kolei, Służby Specjalne, Służba Celna, Służba Więzienna, Służba Leśna, Straż Miejska, Straż Marszałkowska),

Bilet będzie można odebrać w dniu meczu w kasie od godz. 18.30.

  • zorganizowanych grup szkolnych (po wcześniejszym kontakcie z klubem).

Bilety będą do odbioru także 10 listopada od godziny 18.30.

  • Lechia przygotowała też tańsze bilety dla seniorów (powyżej 60. roku życia). Kosztują tylko 10 złotych.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Wygraj bilety na mecz!

Trzy podwójne vouchery, które w kasach przy stadionie będą do wymiany na bilety na mecz Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, mogą wygrać także Czytelnicy „Zawsze Pomorze”. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama