Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Festiwal Roślin na Polsat Plus Arenie. Niektóre nawet po 5 złotych!

Przez cały weekend na Polsat Plus Arenie w Gdańsku trwa Festiwal Roślin! To jesienna edycja największej w kraju imprezy targowej w dziedzinie roślin doniczkowych. Na dodatek - jak zapewniają organizatorzy - w bardzo atrakcyjnych cenach, zaś asortyment do wyboru ogromny. Niedzielne handlowanie na Festiwalu Roślin potrwa do godziny 18.
Festiwal Roślin na Polsat Plus Arenie. Niektóre nawet po 5 złotych!

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Festiwal Roślin w Gdańsku. Impreza dla miłośników zieleni!

Miłośnicy roślin doniczkowych z pewnością zetknęli się już z Festiwalem Roślin, który w poprzednim sezonie zapewnił wyjątkowo bogaty asortyment z nowymi gatunkami, nie wyłączając roślin kolekcjonerskich. Te ostatnie można było nabyć w atrakcyjnych cenach i to wszystko powtarza się w trakcie tegorocznej imprezy. 

- Nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze - informują organizatorzy Festiwalu Roślin.

Ba, zapewniają nawet, że jeśli chcemy znaleźć jakąś konkretną roślinę, której być może nie będzie w festiwalowej ofercie, to wystarczy napisać prywatną wiadomość na stronie wydarzenia na Facebooku, a organizatorzy zrobią wszystko co w ich mocy, by taki gatunek znaleźć i przywieźć. 

Już przez całą sobotę Festiwal Roślin na Polsat Plus Arenie odwiedziło wielu poszukujących ciekawej rośliny doniczkowej. Ceny mają zaczynać się od 5 złotych, ponadto rośliny oferowane są bez zbędnych pośredników. Do tego same doniczki, ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, wszelkie akcesoria oraz literatura. 

Wstęp na Polsat Plus Arenę przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk wolny! Festiwal potrwa w niedzielę do godziny 18.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama