Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Pożar przy ul. Bałtyckiej w Słupsku! Jedna osoba poszkodowana

Jedna osoba została poszkodowana w niedzielę, 14 stycznia na skutek pożaru w mieszkaniu przy ul. Bałtyckiej w Słupsku. Mężczyznę z objawami podtrucia gazami pożarowymi przetransportowano do miejskiego szpitala.
straż pożarna, karetka

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Słupsk: Pożar przy ul. Bałtyckiej! Jedna osoba poszkodowana

Zawiadomienie o zdarzeniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Bałtyckiej w Słupsku wpłynęło do służb ratunkowych w niedzielę, 14 stycznia ok. godz. 17.30. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję. Zgłaszający mówili o silnym zadymieniu spowodowanym pożarem w mieszkaniu na parterze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pożar kamienicy w Słupsku! Dwie osoby trafiły do szpitala

– Zagrożenie udało się szybko zneutralizować. Akcja na miejscu trwała ok. 1,5 godziny – mówi mł. kpt. Piotr Basarab, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. – Poszkodowany został mieszkaniec lokalu, w którym doszło pożaru. Mężczyzna w średnim wieku podtruł się gazami pożarowymi. Udzieliliśmy mu kwalifikowanej pierwszej pomocy, następnie przekazaliśmy zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował go do słupskiego szpitala.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pożar Biedronki w Słupsku! Zawalił się dach

Przed przystąpieniem do akcji gaśniczej, strażacy przeprowadzili ewakuację z sąsiednich mieszkań​​​​​. Po przewietrzeniu całego obiektu, mieszkańcy wrócili do swoich lokali.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka