Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Utonięcie w Nowym Stawie. Nurkowie wyłowili ciało mężczyzny

W sobotę, 20 kwietnia, około godz. 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące tego, że jakiś mężczyzna pływa w rzece Świętej w Nowym Stawie. Po chwili było kolejne - że człowiek ten zniknął pod wodą.
Utonięcie Nowy Staw
Do tragedii doszło w rzece Świętej w Nowym Stawie

Autor: KPP Malbork

Nowy Staw: Mężczyzna utonął w rzece Świętej

Na miejsce natychmiast udali się policjanci, zespół ratownictwa medycznego, strażacy z OSP w Nowym Stawie oraz dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Malborku, a także specjalistyczna grupa nurków.

Jak informuje zawszepomorze.pl st. sierżant Martyna Orzeł, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku, nurek ze specjalistycznej grupy natrafił na ciało mężczyzny. Następnie wyciągnął je z wody. Na brzegu, jak dodaje sierżant Orzeł, znaleziono rzeczy osobiste, należące do 35-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. I wszystko wskazuje na to, że to ciało mężczyzny, którego dotyczy wcześniejsze powiadomienia policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kaszuby: Utonęło 2 mężczyzn, którzy wypadli z łódki na jeziorze Lewinko

Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znalazł się w wodzie. Akcja poszukiwawcza zakończyła się około godz. 16, ale działania na miejscu tragedii cały czas trwają. Swoje czynności będą przeprowadzać policjanci z dochodzeniówki pod nadzorem prokuratora.

(fot. KPP Malbork)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama