Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Duży pożar pod Kwidzynem! Spłonęło osiem ciężarówek, sprawę wyjaśnia policja

Przez 4 godziny strażacy gasili pożar samochodów ciężarowych z naczepami, który wybuchł nocą w Górkach koło Kwidzyna. Ciągniki siodłowe całkowicie spłonęły, straty są bardzo wysokie. Szczęściem w nieszczęściu nikt nie odniósł obrażeń. Policja prowadzi dochodzenie dla ustalenia okoliczności pojawienia się ognia.
Pożar w Górkach
W pożarze w Górkach (powiat kwidzyński) spłoneło 8 ciężarówek

Autor: KP PSP Kwidzyn

Wiadomość o pożarze ciągników siodłowych w Górkach w gminie Kwidzyn nadeszła w piątek o godzinie 2.34 nad ranem. Już pierwsze informacje mówiły o dużym zagrożeniu, płonęło bowiem osiem samochodów z naczepami. Do akcji ratowniczej skierowano więc 9 zastępów strażackich - 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kwidzynie, jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Kwidzyna, Rakowca, Sadlinek i Prabut, ponadto Zakładową Straż Pożarną

Duży pożar pod Kwidzynem! Spłonęło 8 cieżarówek

Gaszenie pożaru w Górkach trwało przez blisko 4 godziny. Strażacy podali wodę z pięciu kierunków na stojące obok siebie pojazdy. Po ich ugaszeniu dokładnie rozgarnięto i przeszukano pogorzelisko. Wskutek pożaru i w czasie akcji nikt nie został poszkodowany. Straty materialne są jednak bardzo wysokie - dopiero zostaną oszacowane - mimo że naczepy ciągników nie były załadowane. 

(fot. KP PSP Kwidzyn)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama