Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kościerzyna: Znęcał się nad partnerką i 4-letnią córeczką

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali 25-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką i 4-letnią córką. 10 czerwca prokurator rejonowy w Kościerzynie objął go policyjnym dozorem. Za swoje czyny mężczyzna musi opuścić mieszkanie oraz ma zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych.
Kościerzyna: Znęcał się nad partnerką i 4-letnią córeczką

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w Kościerzynie, dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał w sobotę po południu. Pod wskazany adres oficer wysłał policjantów. 

Kościerzyna: Znęcał się nad partnerką i córką

- Mundurowi podczas interwencji ustalili, że 25-latek bił swoją partnerkę oraz 4-letnią córkę – iformuje asp. szt. Piotr Kwidziński oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. - Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie podejrzanemu zarzutu znęcania się nad partnerką oraz córeczką. 

CZYTAJ TEŻ: Partner matki pobitej 3-latki z Wejherowa usłyszał zarzut znęcania się nad dzieckiem

Za tego typu przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek, 10 czerwca, prokurator rejonowy w Kościerzynie zastosował wobec 25-latka dozór policji, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych.

Była to pierwsza taka interwencja u tej rodziny. Dotychczas nie miała założonej niebieskiej karty. Teraz to się zmieniło.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama