Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczne upały nad wodą! Na Pomorzu utopiły się dwie osoby

Tragiczne okazały się weekendowe upały na Pomorzu. W rzece Reda w Wejherowie oraz w jeziorze Węgorzyno w Sulęczynie utopiły się dwie osoby.
woda

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

W Sulęczynie w sobotę, 6 lipca 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego postanowił wykąpać się w jeziorze Węgorzyno. Z nieustalonych powodów zniknął pod wodą. Jego poszukiwania trwały w sobotę i w niedzielę. Niestety, po południu w niedzielę 7 lipca nurkowie wyłowili ciało mężczyzny.

21-latek utopił się w jeziorze Węgorzyno

– W sobotę przed godziną 16 w Sulęczynie nad jeziorem Węgorzyno 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego pływając na rowerku wodnym wszedł do wody aby popływać. Po odpłynięciu kilku metrów zniknął pod taflą wody. Działania poszukiwawcze trwały w sobotę i w dniu dzisiejszym. O godzinie 14 Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego wyłowiła z wody ciało 21-letniego mężczyzny. Na miejscu technik kryminalistyki wykonał czynności procesowe pod nadzorem prokuratora z prokuratury rejonowej w kartuzach – informuje nas oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach st.sierż. Aleksandra Philipp.

Kobieta utopiła się w rzece w Wejherowie

Natomiast w niedzielę rano policjanci z Wejherowa otrzymali zgłoszenie o zwłokach kobiety znajdujących się w rzece w pobliżu ulicy Staromłyńskiej

– Policjanci otrzymali zgłoszenie od kajakarzy przepływających rzeką Redą w Wejherowie, że w pobliżu ulicy Staromłyńskiej ujawnili oni zwłoki. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci, śledczy, a także technik kryminalistyki – informuje asp. Karolina Pruchniak z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny i okoliczności tej tragedii.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama