Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek pod Nowym Dworem Gdańskim! Jedna osoba ranna

Do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego doszło w poniedziałek, 8 lipca wieczorem w miejscowości Rakowe Pole w gminie Nowy Dwór Gdański. Jedna z osób podróżujących osobówką trafiła do szpitala.
wypadek, Rakowe Pole
W wypadku w Rakowym Polu ranna została jedna osoba

Autor: st. str. Paweł Sadłowski | Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim

Jak relacjonują strażacy z nowodworskiej jednostki, o godzinie 18.42 w poniedziałek, 8 lipca dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim otrzymała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym. W miejscowości Rakowe Pole (gmina i powiat Nowy Dwór Gdański) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego oraz samochodu osobowego, którym podróżowały trzy osoby, w tym dziecko.

wypadek, Rakowe Pole
Wypadek w Rakowym Polu (fot. st. str. Paweł Sadłowski | Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim)

Wypadek w Rakowym Polu. Jedna osoba ranna

– W wyniku zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Działania straży polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz na neutralizacji płynów eksploatacyjnych z pojazdu – wymienia mł. asp. Krzysztof Klein z Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Gdańskim.

W interwencji uczestniczyli dwa zastępy strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Gdańskim, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz zespół ratownictwa medycznego.

wypadek, Rakowe Pole
Wypadek w Rakowym Polu (fot. st. str. Paweł Sadłowski | Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
DOminik 09.07.2024 20:28
Komentarz usunięty

Reklama
Reklama
Reklama