Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Auto zderzyło się z ciągnikiem koło Malborka! Nie żyje jedna osoba

Tragiczny wypadek na drodze w powiecie malborskim. W Kraśniewie samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje pasażer osobówki.
śmiertelny wypadek, Kraśniewo

Autor: KP PSP Malbork

Do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym doszło w Kraśniewie w środę, 10 lipca około godziny 15.40. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy najechał na ciągnik, który wyjeżdżał z pola.

śmiertelny wypadek, Kraśniewo
W wypadku zginął 56-letni mężczyzna (fot. KP PSP Malbork)

– Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi osobowemu – informuje asp. Rafał Pańczak z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. – Doszło do zderzenia. Pasażer samochodu, 56-letni mieszkaniec Malborka, niestety, nie przeżył. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy: dwa JRG Malbork oraz jeden zastęp OSP Stogi Malborskie. Do stanowiska kierowania malborskiej straży pożarnej informacja o zdarzeniu wpłynęła o godz. 15.43 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. 

Strażacy oraz ratownicy medyczni przez około dwadzieścia minut prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową u 56-letniego mężczyzny, jednak nie udało się przywrócić mu czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności tego wypadku badają policjanci z Malborka pod nadzorem prokuratury.

śmiertelny wypadek, Kraśniewo
W wypadku zginął 56-letni mężczyzna (fot. KP PSP Malbork)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
DOminik 13.07.2024 16:12
Komentarz usunięty

Mezik 11.07.2024 07:44
Ten facio z ciągnika powinien iść siedzieć jak za zabójstwo

Reklama
Reklama
Reklama