Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wsparła WOŚP, wygrała licytację i trafi na łamy Zawsze Pomorze

W ciągu 3 tygodni wylicytowany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy materiał pojawi się w drukowanym wydaniu tygodnika „Zawsze Pomorze” i w portalu Zawszepomorze.pl. Zwyciężczynią aukcji, której 761 złotych wesprze poświęcony dziecięcej okulistyce 30. Finał WOŚP, została Aleksandra Harasiuk, dyrektorka biura Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników.

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Jedna ze stron tygodnika "Zawsze Pomorze" i główny news w serwisie regionalnym zawszepomorze.pl – to tam trafi materiał wylicytowany w ramach aukcji WOŚP przez Aleksandrę Harasiuk, dyrektorkę biura Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników.

Zaoferowane przez nią 761 złotych - bowiem taką kwotą zamknęła się licytacja, przekazanych zostanie WOŚP na cel 30. zbiórki, czyli „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Pieniądze zasilą fundusze zebrane na ten cel, które według informacji z początku lutego 2022 r. przekroczyły już 136 milionów złotych.

Zwyciężczyni licytacji na razie nie podjęła decyzji dotyczącej materiału, jaki opublikowany zostanie w ciągu najbliższych 3 tygodni. Może ona zarówno sama stać się jego bohaterką, jak i na przykład zaprezentować swoje pasje, firmę czy instytucję.

CZYTAJ TEŻ: WOŚP zagrała w Gdańsku już po raz 30. Wielki finał w B90

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama