Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Pożar mieszkania w Debrznie. Właściciel sam próbował gasić ogień

W Debrznie (powiat człuchowski) w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ul. Wojska Polskiego – w wyniku wybuchu pieca – doszło do pożaru mieszkania. Lekko ranny w ręce został właściciel, który sam próbował gasić ogień.
Pożar w Debrznie w powiecie człuchowskim (foto: FB Straż Pożarna Człuchów)

Przybyli na miejsce policjanci zastali przed budynkiem właściciela mieszkania, który wcześniej sam próbował gasić pożar. Jednak ostatecznie nie dał rady i uciekł z mieszkania. W budynku znajdowali się jednak jeszcze mieszkańcy nieświadomi zagrożenia. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do ich ewakuacji. W tym czasie przyjechali strażacy, którzy ugasili pożar – relacjonuje Sławomir Gradek z człuchowskiej policji.

Właściciel mieszkania, w którym wybuchł pożar doznał poparzeń dłoni, pozostałym mieszkańcom budynku nic się nie stało. 43-letni mężczyzna miał poparzone dłonie, ratownicy medyczni udzielili mu pomocy na miejscu, gdyż nie było potrzeby jego hospitalizacji.

Jak potwierdzają policjanci, mieszkanie, w którym doszło do pożaru, uległo całkowitemu zniszczeniu. Poszkodowany najbliższe dni miał spędzić u rodziny.


 


 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka