Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Projekt budżetu Słupska na 2022 rok. 7 grudnia otwarte spotkanie dla mieszkańców

7 grudnia o godz. 17.00 wszyscy chętni mieszkańcy Słupska mogą nie tylko zapoznać się z projektem budżetu miasta na 2022 roku, ale też zabrać głos w dyskusji na temat jego kształtu.
Urząd Miejski w Słupsku

Autor: Urząd Miejski w Słupsku

Otwarte spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców odbędzie się w sali 110. Jak informują w słupskim ratuszu, obecni będą m.in. przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Miejskiej i Wydziału Zarządzania Funduszami (jako osoby merytorycznie przygotowane do odpowiedzi na pytania z zakresu inwestycji) oraz skarbnik, a także pracownicy Wydziału Budżetu Miasta - realizujący politykę finansową.

- Zapraszamy serdecznie do dyskusji nt. projektu budżetu Miasta Słupska na rok 2022. Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w spotkaniu - cały czas trwają konsultacje społeczne, m.in. za pomocą narzędzi zdalnych. Korzystając z formularza uwag zgłosić swoją uwagę/opinię do proponowanych rozwiązań – informują w urzędzie.

Szczegóły pod tym linkiem.

Dodatkowo mieszkańcy mogą też w bardzo przystępny sposób zobaczyć „budowę” budżetu Słupska – i zapoznać się ze szczegółami. Warto zerknąć na tę stronę.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama