Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nocny pościg za złodziejem samochodu w Bytowie

Policjanci z Bytowa, po pościgu ulicami miasta, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Słupska. Mężczyzna wcześniej ukradł audi A6 w powiecie kościerskim. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Policjanci z Bytowa, po pościgu ulicami miasta, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Słupska, który wcześniej ukradł audi A6 (Fot. Policja Bytów)

Policję w Kościerzynie o kradzieży audi poinformował nocą mieszkaniec powiatu kościerskiego. Zarządzono blokady dróg, okazało się jednak, że złodzieja zauważyli poinformowani o kradzieży policjanci z Bytowa.

– Kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg i w centrum miasta zmusili mężczyznę do zatrzymani pojazdu. Sprawca zaczął uciekać, jednak, po kilkuset metrach, policjanci zatrzymali go. To 25-letni mieszkaniec Słupska, w przeszłości karany za podobne przestępstwa – informują funkcjonariusze z Bytowa.

Policjanci ustalili również, że kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna ukradł plecak wraz z kluczykami i dokumentami od skradzionego samochodu. Dodatkowo prowadził auto po użyciu alkoholu i bez pozwolenia, gdyż posiada sądowny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Jak informują bytowscy policjanci, sprawa jest rozwojowa, gdyż śledczy ustalają, czy sprawca ma na swoim koncie również inne kradzieże.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa