Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nauki nigdy za wiele

O tym, że edukacja jest w życiu ważna, przekonywać trzeba chyba tylko tych, którzy jeszcze podlegają obowiązkowi szkolnemu. Czym człowiek starszy, tym częściej sam się przekonuje, że w życiu lepiej wiedzieć więcej niż mniej.
(fot. Karol Makurat)

Warto więc czytać, oglądać, słuchać, poszerzając swoją wiedzę, bo edukacja to nie tylko skończone szkoły, ale  także wiedza, którą  zyskujemy każdego dnia.

Chcemy Wam w jej pozyskiwaniu towarzyszyć, rzetelnie informując o tym, co dzieje się w oświacie. Czym żyją pomorscy uczniowie i nauczyciele, jak – na dobre lub na złe - zmienia się szkoła, jaka jest jej kondycja w czasie pandemii, ale i w czasie nieustannych reform.

Ale chcemy także, byście za naszym pośrednictwem dowiadywali się o sukcesach pomorskiej nauki – o osiągnięciach i odkryciach naukowców i studentów z trójmiejskich szkół wyższych.  Poznacie za naszym pośrednictwem osoby, dla których nauka jest zawodem, ale i pasją. Pokażemy ludzi z całego Pomorza, którzy lubią uczyć i takich, którzy lubią się uczyć. Takich, którzy pracują w laboratoriach i takich, którzy patrzą w niebo. Pokażemy to, co robią, czym żyją, jak dzielą się swoimi pasjami.       

O edukacji na Pomorzu czytaj w kategorii Zawsze Nauka


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama