Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wypadek na trasie przejazdu mikołajów na motocyklach

Wypadek na trasie przejazdu parady mikołajów na motocyklach. W niedzielę, 5 grudnia w Gdyni motocyklista wjechał w pieszych. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.
(Fot. Facebook/Gdynia 112)

Aktualizacja, godz. 16:45

Na facebookowym profilu Gdynia 112 poinformowała, że poszkodowana w wypadku mieszkanka Gdyni czuje się dobrze, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

– Poszkodowana chciałaby przekazać podziękowania dla wszystkich, którzy wobec obywatelskiego obowiązku udzielali jej pomocy. Pani Dagmarze w szczególności spodobała sie postawa postronnej brunetki. Obecność śmigłowca na miejscu zdarzenia była podyktowana brakiem wolnych karetek – podano.

Podziękowania zostały skierowane także do personelu SOR Szpitala Miejskiego w Gdyni.

Wcześniej

Do zdarzenia doszło przy skwerze Kościuszki.

– Motocykl wjechał w grupę osób. Jedna osoba poszkodowana, z urazem głowy – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gdańsku.

Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec LPR. Działania prowadziły 2 zastępy straży pożarnej.

Policjanci ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

– Dwóch motocyklistów zahaczyło o siebie, w wyniku czego jedna osoba na motocyklu się przewróciła, a druga wjechała w miejsce, w którym znajdowały się osoby obserwujące paradę. Poszkodowana została 42-letnia mieszkanka Gdyni – powiedziała portalowi „Zawsze Pomorze” podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

Motocyklista był trzeźwy, stracił prawo jazdy.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama