Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Dwoje młodych ludzi nie żyje! Ich ciała znaleziono [nl] w spalonym samochodzie

Wypadek w Białym Błocie! Policjanci w sobotę, 26 listopada znaleźli w samochodzie zwęglone zwłoki dwojga młodych ludzi: 19-latka i 17-latki. Pod nadzorem prokuratury rejonowej trwają czynności na miejscu zdarzenia.
śmiertelny wypadek w Białym Błocie

Autor: KPP Sztum

Aktualizacja | 28.11.2022 r.

godz. 12:45

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący oplem 19-letni mieszkaniec powiatu, z nieznanej na ten moment przyczyny, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na pobocze, po czym uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach. W wypadku zginął 19-letni kierujący oraz 17-letnia pasażerka. Pracujący na miejscu technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca wypadku i samochodu, zabezpieczył ślady oraz sporządził szkic zdarzeniowy. Dalsze postępowanie szczegółowo wyjaśni przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje sztumska policja.

Wcześniej

Policja w Sztumie w sobotni wieczór, 26 listopada po godz. 17.30 otrzymała informację o tragicznym wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Białe Błoto w powiecie sztumskim. Po dotarciu na miejsce zdarzenia policjanci odnaleźli w samochodzie marki opel zwęglone zwłoki dwóch osób. Auto najprawdopodobniej uderzyło najpierw w drzewo, a następnie w samochodzie wybuchł pożar.

Wypadek w Białym Błocie! Ciała dwóch osób znaleziono w zwęglonym samochodzie

Oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Sztumie asp. sztab. Karolina Kosmowska potwierdziła, że doszło do tak tragicznego w skutkach zdarzenia. Poinformowała też, że kierujący autem i pasażerka, którzy zginęli w tym wypadku, to młodzi mieszkańcy powiatu sztumskiego. Kierowca pojazdu miał 19 lat, a pasażerka – 17 lat.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek koło Nowego Dworu Gdańskiego. Zginął pieszy

Pod nadzorem prokuratury rejonowej na miejscu wypadku trwają czynności policji. Wszystkie ślady zostaną zabezpieczone. I dopiero wtedy będzie można wyjaśniać, jak dokładnie doszło do tej tragedii.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka