Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Pogoda na drugi dzień Świąt - jaka będzie na Pomorzu?

Silne mrozy, nawet do 12 stopni poniżej zera prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej na najbliższych kilkanaście godzin dla niektórych regionów naszego kraju. Najchłodniej ma być na północnym wschodzie oraz pogórzu karpackim. Pomorze może liczyć na znacznie przyjemniejszą, zimową aurę. W niedzielę nie będzie siarczystego mrozu, jednak śnieg nie stopnieje. Sporo słońca, więc aura odpowiednia na świąteczne spacery.
Fot. nadesłane

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje dla regionu pomorskiego w nocy z soboty na niedzielę temperatury około minus 3 stopni Celsjusza. Niebo bezchmurne, bez żadnych opadów. Wiatr słaby i umiarkowany, do 20 km/h, z kierunków wschodnich. Ciśnienie około 1011 hPa.

Niedziela zapowiada się według tych prognoz słonecznie i bezchmurnie. Znakomity dzień na zimowy spacer w przyjemnych warunkach.

W trakcie dnia temperatura około minus 3 stopni Celsjusza, natomiast po zachodzie słońca termometry będą wskazywać coraz silniejszy mróz. Nad ranem w poniedziałek możemy spodziewać się nawet 10 kresek poniżej zera. Na szczęście wiatr będzie coraz słabszy, zmieniać będzie kierunek na południowy. Ciśnienie będzie powoli wzrastać.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama