Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczny pożar mieszkania w Kwidzynie! Zmarła kobieta

Groźny pożar wybuchł w czwartek, 25 maja wczesnym rankiem w jednym z mieszkań przy ul. Grudziądzkiej w Kwidzynie. Skutki okazały się tragiczne – strażacy wydobyli kobietę z ogarniętego pożarem mieszkania. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon. Policja podjęła dochodzenie dla ustalenia szczegółów zdarzenia. Pożar został już ugaszony.
straż pożarna

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Pożar w Kwidzynie! Nie żyje kobieta

Zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Grudziądzkiej w Kwidzynie wpłynęło do kwidzyńskich strażaków w czwartek, 25 maja o godzinie 7.15. Na miejsce natychmiast skierowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. Dołączyły do nich potem dwa kolejne zastępy strażaków.

– Po przybyciu na miejsce strażacy podjęli działania w budynku, w którym w jednym z mieszkań rozwijał się pożar. Ustalono, że wewnątrz może znajdować się jedna osoba. Po wejściu do mieszkania strażacy odnaleźli starszą kobietę, którą ewakuowali na zewnątrz – informuje kpt. Krzysztof Skoczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie. – Niestety, przybyły na miejsce lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon kobiety.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pożar kamienicy w Sopocie. Można wpłacać pieniądze na rzecz poszkodowanych

W mieszkaniu nie było innych osób. Pożar został ugaszony, a wnętrze budynku dokładnie sprawdzone z użyciem kamery termowizyjnej oraz analizatorów powietrza. Policja podjęła dochodzenie dla ustalenia wszystkich szczegółów tego tragicznego zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama