Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Luis Fernandez Teijeiro nowym piłkarzem Lechii Gdańsk

Pierwszy transfer po przejęciu Lechii przez nowego właściciela stał się faktem. W środę, 12.07 kontrakt z gdańskim klubem podpisał hiszpański pomocnik Luis Fernandez Teijeiro.
Luis Fernandez Teijeiro nowym piłkarzem Lechii Gdańsk
Luis Fernandez (po lewej) to nowy zawodnik gdańskiej Lechii

Autor: Lechia Gdańsk | materiał prasowy

Dołączenie Hiszpana to znak, że nowy właściciel a przede wszystkim zarząd klubu pracuje nad zbudowaniem nowej drużyny, zdolnej wystartować w rozgrywkach Fortuny 1 Ligi.

Do osiągnięcia sportowego sukcesu Lechii Gdańsk potrzeba wiele ciężkiej pracy, niezbędnej do pozyskania nowych graczy i odbudowania rozpadającej się drużyny. W tej trudnej sytuacji, nasz Prezes Paolo Urfer ma zaszczyt poinformować kibiców Biało-Zielonych o pierwszym nowym zawodniku pozyskanym z myślą o sezonie 2023/2024 – to Luis Fernandez Teijeiro, 29-letni ofensywny pomocnik z hiszpańskiej Bureli, najlepszy strzelec Fortuny 1 Ligi, w barwach krakowskiej Wisły, który w ostatnim sezonie zdobył 20 goli i 12 asyst” – informuje klub na swojej oficjalnej stronie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lechia ma tylko 11 zawodników. I nikogo więcej. Ale odchodzą nie tylko piłkarze

- To wielkie osiągnięcie, że Luis zgodził się dołączyć do zespołu Lechii Gdańsk. Jego przybycie pokazuje jakie są nasze ambicje – jako, że zamierzamy stworzyć na nowo ambitną drużynę, która pozwoli nam wrócić do Ekstraklasy tak szybko, jak to możliwe. Jestem bardzo wdzięczny Luisowi, że zaakceptował to wyzwanie oraz rolę lidera naszej drużyny – skomentował ten transfer prezes Lechii Paolo Urfer.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama