Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijani mężczyźni demolowali hostel i wybili szybę w samochodzie

Dwaj pijani mężczyźni zostali zatrzymali przez policjantów po tym, jak zniszczyli wyposażenie jednego z gdańskich hosteli oraz zbili szybę w samochodzie. Okazali się być obywatelami Ukrainy, w wieku 33 i 21 lat. Obaj pijani oraz agresywni. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Pijani mężczyźni demolowali hostel i wybili szybę w samochodzie

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Wszystko działo się w ostatni piątek w gdańskiej dzielnicy Rudniki. Policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu mienia. Ustalono, że sprawcy wybili szybę w samochodzie mercedes zaparkowanym przed hostelem. Wybili okna w budynku, po czym weszli do środka. W hostelu zniszczyli kilka drzwi.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy w wieku 21 i 33 lat. Obaj byli nietrzeźwi, młodszy z nich miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu, starszy niespełna 1 promil. Jeden z nich był bardzo agresywny, wulgarny, nie reagował na polecenia policjantów i rzucał w ich kierunku różnymi przedmiotami. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pijany pędził skuterem pomiędzy kąpiącymi się w Sopocie

Dwaj krewcy obcokrajowcy trafili do policyjnego aresztu. W trakcie ustalania okoliczności całego zdarzenia ustalono, że mężczyźni zostali wyproszeni z hostelu z powodu swojego zachowania. To ich rozzłościło, postanowili więc wyładować swoją irytację. Zniszczyli mienie o wartości ponad 8 tysięcy złotych. 

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. Starszy z mężczyzn decyzją sądu (na wniosek prokuratora) został osadzony na 3 miesiące w areszcie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama