Nauki nigdy za wiele
1.12.2021 / 00:03
O tym, że edukacja jest w życiu ważna, przekonywać trzeba chyba tylko tych, którzy jeszcze podlegają obowiązkowi szkolnemu. Czym człowiek starszy, tym częściej sam się przekonuje, że w życiu lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Warto więc czytać, oglądać, słuchać, poszerzając swoją wiedzę, bo edukacja to nie tylko skończone szkoły, ale  także wiedza, którą  zyskujemy każdego dnia.

Chcemy Wam w jej pozyskiwaniu towarzyszyć, rzetelnie informując o tym, co dzieje się w oświacie. Czym żyją pomorscy uczniowie i nauczyciele, jak – na dobre lub na złe - zmienia się szkoła, jaka jest jej kondycja w czasie pandemii, ale i w czasie nieustannych reform.

Ale chcemy także, byście za naszym pośrednictwem dowiadywali się o sukcesach pomorskiej nauki – o osiągnięciach i odkryciach naukowców i studentów z trójmiejskich szkół wyższych.  Poznacie za naszym pośrednictwem osoby, dla których nauka jest zawodem, ale i pasją. Pokażemy ludzi z całego Pomorza, którzy lubią uczyć i takich, którzy lubią się uczyć. Takich, którzy pracują w laboratoriach i takich, którzy patrzą w niebo. Pokażemy to, co robią, czym żyją, jak dzielą się swoimi pasjami.       

O edukacji na Pomorzu czytaj w kategorii Zawsze Nauka

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze