Narkotyki ukrył w nogawce. Na widok policji uciekł

Na widok policjantów zaczął uciekać. Szybko się okazało, że miał powód. A przynajmniej 300 powodów, bo dokłądnie tyle porcji amfetaminy i haszyszu znaleźli w jego mieszkaniu policjanci z komisariatu w Gdańsku-Osowej. Co więcej, narkotyki miał też ukryte... w nogawce, stąd jego nerwowa reakcja na widok mundurowych.
Redakcja
Zawsze Pomorze
26.09.2022 / 13:07

W piątek po południu na ul. św. Brata Alberta kryminalni z komisariatu na Osowej podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na ich widok zaczął uciekać. Policjanci pobiegli za nim i po chwili zatrzymali 25-latka z Gdańska. Kryminalni podjęli decyzję, by dokładnie sprawdzić, co mężczyzna ma przy sobie. W trakcie przeszukania w nogawce spodni 25-latka znaleźli zawiniątko foliowe z żółtą substancją.

Następnie funkcjonariusze weszli do mieszkania gdańszczanina i w jego pokoju znaleźli kolejne porcje narkotyki. Zabezpieczone środki odurzające trafiły do biegłego, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci ponad 270 porcji amfetaminy i 20 porcji haszyszu. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi, by przedstawić mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W niedzielę sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

narkotyki gdansk policja

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze