Materiał informacyjny
Zbożowa, Acciona

Inwestycja  ZBOŻOWA realizowana przez ACCIONA w Gdyni

KAMIENNA 28 i ZBOŻOWA - dwie perełki na trójmiejskim rynku nieruchomości od Acciona

W 2023 roku mapa trójmiejskich nieruchomości wzbogaciła się o 2 wyjątkowe projekty realizowane przez firmę deweloperską ACCIONA, należącą do hiszpańskiego koncernu, notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Madrycie. Inwestycje KAMIENNA 28 w Gdańsku oraz ZBOŻOWA w Gdyni wyróżniają się niezwykle atrakcyjną lokalizacją, wysoką jakością oraz, co najważniejsze, konkurencyjną ofertą cenową.
Materiał informacyjny
Patrycja
Cybulska
13.11.2023 / 11:43

KAMIENNA 28 – lofty i apartamenty inwestycyjne z XIX-wieczną historią w tle

Gdańska inwestycja ACCIONA powstaje nad samym nabrzeżem Nowej Motławy vis-à-vis Wyspy Spichrzów przy ul. Kamienna Grobla 28 w dzielnicy Dolne Miasto. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Gdańska, zlokalizowane w pobliżu wszystkich najważniejszych obiektów kulturalno-turystycznych miasta, a jednocześnie nieco na uboczu, zapewniając tym samym wytchnienie od tętniącej życiem metropolii.

KAMIENNA 28 obejmuje rewitalizację dwóch historycznych budynków młyna olejowego z 1846 roku (później znanego jako Fabryka Batycki), w których powstaną apartamenty loftowe o powierzchni od 39,5 do 139 m2. Od strony ulicy Jałmużniczej, zabytkowy kompleks uzupełni nowoczesny budynek, w którym znajdą się 32 apartamenty inwestycyjne typu studio o powierzchni od 24 do 53 m2.

Kamienna 28, Acciona
Inwestycja KAMIENNA 28 realizowana przez ACCIONA w Gdańsku

ZBOŻOWA w Gdyni. Wszędzie blisko

Projekt mieszkaniowy ZBOŻOWA realizowany przez ACCIONA w Gdyni jest kolejną perełką na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Inwestycja położona w dzielnicy Cisowa, obejmuje budowę trzech budynków z podziemnym garażem, w których powstaną 173 mieszkania o powierzchni od 31,5 do 92 m2 i strukturze pokoi od 1 do 4.

Podobnie jak w przypadku projektu KAMIENNA 28, niewątpliwym atutem osiedla ZBOŻOWA, jest jego atrakcyjna lokalizacja. Świadczy o tym sąsiedztwo lasu i bliskość najdłuższej w Gdyni - ulicy Morskiej, zapewniającej komfortowe połączenie ze wszystkimi najważniejszymi punktami na mapie Trójmiasta.

Z inwestycji ZBOŻOWA dojdziemy spacerem do stacji SKM Gdynia Cisowa zaledwie w kwadrans, w kwadrans autem dojedziemy do Centrum Handlowego Riviera, czy ścisłego centrum miasta z pobliskimi Parkiem Rady Europy i plażą miejską. W najbliższej okolicy osiedla nie brakuje również sklepów, szkoły, przedszkola, placu zabaw, a także boisk do gry w koszykówkę i siatkówkę.

Konkurencyjna oferta, ceniony deweloper

ACCIONA działa na polskim rynku nieruchomości już od 30 lat, realizując wysokiej klasy inwestycje mieszkaniowe. Do tej pory deweloper przede wszystkim koncentrował swoją działalność w Warszawie.

W Trójmieście ACCIONA kontynuuje swoją misję tworzenia miastotwórczych inwestycji, łącząc nietuzinkowy design, wysoką jakość i zrównoważony rozwój. Nie bez powodu - ceniony deweloper należy do hiszpańskiego koncernu, obecnego w 60 krajach na 5 kontynentach, specjalizuje się m.in. w odnawialnych źródłach energii.

Unikatowe projekty deweloperskie ACCIONA w Trójmieście idą w parze z konkurencyjną ofertą. Ceny apartamentów w inwestycji KAMIENNA 28 w Gdańsku zaczynają się od 20,1 tys. zł za m2, a w inwestycji ZBOŻOWA w Gdyni już od 9 tys. zł za m2. Więcej informacji na stronie: https://acciona-nieruchomosci.pl/

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze