Kibice Lechii odpalający race na meczu z Motorem Lublin 

Mecz Lechia - GKS Katowice przy zamkniętych trybunach

Trzy trybuny: zielona, żółta i czerwona stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk zostaną zamknięte na czas meczu 9. kolejki Fortuny 1 Ligi między Lechią a GKS Katowice. Gdański klub będzie się odwoływał od decyzji PZPN.
Adam
Mauks
2.09.2023 / 12:44

Lechia Gdańsk zagra Motorem Lublin bez kibiców

To decyzja Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, w związku z zachowaniem kibiców Lechii Gdańsk podczas poprzednich meczów domowych biało-zielonych z Motorem Lublin, Zniczem Pruszków i Podbeskidziem Bielsko-Biała. W każdym z tych meczów sędziowie musieli przerwać na kilka minut spotkanie ze względu na zbyt duże zadymienie nad stadionem, powstałych po odpaleniu rac, które były elementem kibicowskiej oprawy. Już mecz ze Zniczem Pruszków odbywał się z zamkniętą trybuną zieloną. Spotkanie ligowe z GKS Katowice ma zostać rozegrane przy zamkniętych trybunach: zielonej, żółtej i czerwonej oraz z dostępnością trybuny czerwonej ograniczonej do sektorów A-F.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kibice Lechii nie dali dokończyć meczu

Decyzja ta nie jest jeszcze prawomocna, a klub z Gdańska będzie się od niej odwoływał.

Zapewne ten temat będzie poruszany na spotkaniu władz Lechii ze przedstawicielami stowarzyszenia kibiców Lechii „Lwy Północy”, które jest zaplanowane na stadionie Polsat Plus Arena 14 września 2023 roku.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze