Pijana nauczycielka w szkolnej świetlicy „opiekowała”się dziećmi i butelką

Ponad 3 promile alkoholu we krwi miała nauczycielka opiekująca się w szkolnej świetlicy w gminie Puckm dziewięciorgiem małych dzieci. Najmłodsze z nich miało zaledwie cztery latka, a najstarsze siedem. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Olek
Knitter
6.03.2023 / 13:06

Pijana nauczycielka w szkole w gminie Puck

W piątek, 3 marca, po południu dyżurny policji w Pucku otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego informację, iż w jednej z szkolnych świetlic w gminie Puck dziećmi opiekuje się nietrzeźwa nauczycielka.

Na miejscu puccy policjanci potwierdzili, iż 55-letnia kobieta jest pijana. - Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu. Mundurowi zabezpieczyli przy kobiecie butelkę alkoholu. Od kobiety również pobrano krew do dalszych badań. Kobieta została odsunięta od dalszego prowadzenia zajęć – informują policjanci z Pucka.

 

Z ustaleń mundurowych wynika, że nauczycielka sprawowała opiekę nad dziewięciorgiem dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

- Śledczy przesłuchali w tej sprawie dyrekcję oraz nauczycieli szkoły. Policjanci wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia i prowadzą czynności pod kątem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia – informują puccy mundurowi.

55-letniej kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze