wypadek, znak

Wypadek na ul. Unruga
w Gdyni! Nie żyje około 60-letni mężczyzna

Śmiertelny wypadek na ul. Unruga w Gdyni! Pod kołami samochodu ciężarowego w środę, 18 maja zginął około 60-letni mężczyzna. Wprowadzono ruch wahadłowy.
Krystyna
Paszkowska
18.05.2022 / 16:41
Aktualizacja
godz. 17:15

Jak informuje podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej policji, funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu wypadku, ustalili, że mężczyzna z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn został potracony przez kierowcę samochodu ciężarowego.

– Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia z uwagi na utrudnienia, kierują ruchem – mówi rzeczniczka gdyńskiej policji. – Śledczy wykonują oględziny, zabezpieczają ślady i rozmawiają ze świadkami, aby ustalić dokładnie okoliczności tego wypadku.

 Pokrzywdzony mężczyzna, mimo udzielonej mu natychmiastowej pomocy i przeprowadzonej reanimacji, poniósł śmierć. Policjanci ustalają jego tożsamość.

śmiertelny wypadek w Gdyni
Komenda Miejska Policji w Gdyni

Wcześniej

Zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Unruga i Podgórskiej przy przedszkolu do Komendy Miejskiej Policji w Gdyni wpłynęło w środę, 18 maja o godz. 15:15. Okazało się, że potrącony przez samochód ciężarowy został starszy mężczyzna.

– Obecnie na miejscu wypadku sporządzana są dokumentacja fotograficzna, oględziny – informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa gdyńskiej policji. – Funkcjonariusze ustalają przebieg tego zdarzenia. Na miejscu są straż pożarna, pogotowie ratunkowe.

– Doszło do potrącenia około 60-letniego mężczyzny – mówi kpt. Piotr Kołodziejczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni. – Zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. Niestety, potrącony mężczyzna zmarł.

Wypadek wydarzył się na ul. Unruga na wysokości numerów 88-90. Dopóki nie zakończą się wszystkie czynności służb, ruch na tym odcinku będzie utrudniony.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze