mężczyzna, który przed policją schował się na silosie

Przed policją schronił się... na silosie

Tczewscy policjanci zatrzymali 46-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, żeby uniknąć kary 10 miesięcy więzienia – sąd skazał mieszkańca powiatu tczewskiego za znęcanie się i uszkodzenie ciała. Ten przed policją schował się... na silosie.
Krystyna
Paszkowska
23.05.2023 / 12:39

Przed policją schował się... na silosie

Kryminalni z tczewskiej komendy, pracując nad zatrzymaniem osób skazanych przez wymiar sprawiedliwości za popełnione przestępstwa, ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-latek może przebywać w jednej z miejscowości w powiecie gdańskim.

– Policjanci w piątek pojechali we wcześniej wytypowane miejsce, lecz na pierwszy rzut oka nikogo nie zauważyli – informuje st. post. Katarzyna Ożóg, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. – Po chwili funkcjonariusze zobaczyli poszukiwanego mężczyznę, który siedział… na silosie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zgłosił kradzież auta, którym przyjechał na policję

Policjanci zatrzymali 46-latka i przewieźli go do komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Mieszkaniec powiatu tczewskiego spędzi teraz 10 miesięcy za kratkami. Skuteczne działania tczewskich kryminalnych sprawiły, że skazany prawomocnym wyrokiem mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

mężczyzna, który schował się na silosie w Tczewie
(KPP Tczew)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze