Fot. KPP Tczew

Ugodził nożem kolegę. W trakcie zatrzymania miał narkotyki

19-letni tczewianin został oddany pod nadzór policyjny po tym, jak nożem ugodził swojego kolegę. Napastnik tuż po zdarzeniu uciekł. Podczas zatrzymania młody człowiek miał przy sobie narkotyki. Doprowadzony do miejscowej prokuratury usłyszał w tej sprawie zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Krystyna
Paszkowska
18.08.2022 / 14:09

Tczewska komenda policji powiadomienie o ugodzeniu nożem w nogę 19-latka przez swojego kolegę, który tuż po zdarzeniu uciekł otrzymała 13 sierpnia około godziny 2.

- Mundurowi na miejscu ustalili, że pomiędzy kolegami w wieku 19 lat doszło do kłótni, w efekcie czego jeden z nich ugodził nożem w nogę drugiego, po czym uciekł – informuje mł. asp. Krzysztof Górski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Po dwóch dniach tj. 15 sierpnia 19-letni mieszkaniec Tczewa został zatrzymany na dworcu kolejowym. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

17 sierpnia mundurowi doprowadzili 19-latka do miejscowej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze