wypadek pod Chojnicami

Czołowe zderzenie i dachowanie pod Chojnicami! Dwie osoby w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło we wtorek, 8 listopada rano. Na drodze powiatowej między Chojnicami a Ogorzelinami zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z pojazdów dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Olek
Knitter
8.11.2022 / 10:46
Aktualizacja
godz. 14:15

– Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem audi 19-letni mieszkaniec gminy Chojnice, jadąc w kierunku Ogorzelin i wyprzedzając kierującą vw 53-letnią mieszkankę gminy Chojnice, stracił panowanie nad pojazdem, zajechał kobiecie drogę, uderzył w drzewo, po czym pojazd dachował. W wyniku tego zdarzenia, kierująca vw uderzyła w audi. Obaj kierujący doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy pojazdów w chwili zdarzenia byli trzeźwi – relacjonują przebieg wypadku chojniccy policjanci.

Wcześniej

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi między miejscowościami Angowice a Nowy Dwór, w sąsiedztwie Zakładu Zagospodarowania Odpadami. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: audi i volkswagen. Pierwszy z pojazdów dachował. W wyniku zderzenia, dwie osoby zostały poszkodowane.

W wyniku zderzenia, dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu przyczyny wypadku badają chojniccy policjanci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek w Zelgoszczy. Nie żyje jedna osoba

Droga jest przejezdna. Ochotnicy z OSP Ogorzeliny kierują ruchem (odbywa się wahadłowo).

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze