wypadek w Tywęzach

Skoda uderzyła w drzewo na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Tywęzy

Poważny wypadek w Tywęzach na Powiślu! Dwie osoby ranne, w tym dziecko

Kierująca samochodem osobowym skoda we wtorek, 31 października nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdował się jej 11-letni syn. Oboje odnieśli obrażenia, po chłopca przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszystko działo się na drodze powiatowej z Dzierzgonia do Mikołajek Pomorskich na Powiślu.
Piotr
Piesik
31.10.2023 / 17:12

Wypadek w Tywęzach na Powiślu! Dwie osoby ranne

Wtorkowym przedpołudniem, 31 października doszło do groźnego wypadku drogowego w okolicach miejscowości Tywęzy na drodze powiatowej z Dzierzgonia do Mikołajek Pomorskich w powiecie sztumskim. Pierwsze informacje napływające do Komendy Powiatowej Policji w Sztumie mówiły o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo i dwóch osobach poszkodowanych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek niedaleko Przechlewa. Nie żyje mieszkanka Koczały
wypadek w Tywęzach

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku

Na miejsce natychmiast udali się ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci. Okazało się, że 41-letnia kobieta, prowadząca osobową skodę, na dość wąskiej i krętej drodze najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków, straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo.

Samochód został poważnie uszkodzony. Oprócz kierującej skodą, podróżował nim 11-letni chłopiec. Oboje odnieśli obrażenia ciała i zostali odwiezieni do szpitali – po dziecko przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmierć 17-latka na drodze w powiecie kartuskim

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drogach. Ich nawierzchnia może być mokra i śliska, w dodatku pokryta opadającymi z drzew liśćmi.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze