ZOO Festiwal dla dzieci i dorosłych. Warto wybrać się na Polsat Plus Arenę

Przez cały weekend na Polsat Plus Arenie trwa największa na Pomorzu wystawa zoologiczna. Ten ZOO Festiwal koniecznie powinni odwiedzić miłośnicy zwierząt, edukacji i rozrywki. I to w każdym wieku, ponieważ coś interesującego znajdą tam zarówno dzieci jak i młodzież czy dorośli.
Piotr
Piesik
1.10.2023 / 05:00

ZOO festiwal łączy kilka elementów: edukację, rozrywkę i możliwość zakupu produktów związanych ze światem zwierząt. Jest kierowany do każdego właściwie odbiorcy, od dzieci poprzez dorosłych, właścicieli zwierząt, hobbystów, przedsiębiorców z branży zoologicznej, edukatorów aż do wystawców. Program imprezy skupia się na różnorodności i fascynujących aspektach świata zwierząt.

Czytaj też: Mały pekariowiec wygląda słodko, ale lepiej uważać

- Podczas ZOO festiwalu uczestnicy mogą wyruszyć w fascynującą podróż po różnych strefach tematycznych - zapraszają organizatorzy. - Jednym z najważniejszych punktów programu jest strefa terrarystyczna, w której można zobaczyć egzotyczne gady i płazy oraz dowiedzieć się jakie warunki są niezbędne do ich prawidłowej hodowli. Miłośnicy zwierząt kopytnych znajdą swoje miejsce w strefie dedykowanej tym uroczym stworzeniom, w tym kozom, alpakom i koniom. To okazja do bliskiego spotkania ze zwierzętami oraz zdobycia wiedzy na temat ich potrzeb i zachowań. Specjalnie dla uczestników przygotowane zostały strefy ssaków egzotycznych, zwierząt gospodarskich i ryb.

ZOO festiwal to również edukacja - w programie znajdują się prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów zoologicznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Tatar, trener psów i behawiorysta z ponad 30-letnim doświadczeniem, laureat wielu mistrzostw w szkoleniu i psich sportach, także instruktor psich aktorów i modeli w teatrze, filmie oraz fotografii. Jest także wolontariuszem oraz dogoterapeutą, który pomógł tysiącom opiekunów zrozumieć swoich psich przyjaciół i odnaleźć wspólny język.

Na żywo w trakcie ZOO festiwalu można zobaczyć wiele niezwykłych zwierząt, w tym papugi, surykatki, żółwie, kucyki, fretki, króliki, lotopałanki, osły, sokoły, sowy, psy, koty oraz popularne rybki Garra Rufa.

Imprezę odwiedzić można w niedzielę od godziny 10. do 18. Bilet nabyć można na stronie internetowej wydarzenia lub na miejscu w kasie. 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze